Exclusive FRONT DOOR

wypełnienia dwustronne nakładkowe

Wysokiej jakości aluminiowe płyty dekoracyjne przykrywają całą ramę skrzydła – zarówno po stronie wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Dzięki temu powstają obustronnie gładkie, eleganckie, piękne powierzchnie, przykrywające elementy konstrukcyjne, co daje czystą formę bez widocznych zbędnych elementów (profili skrzydła) ukrytych w środku. Widoczna pozostaje sama rama drzwiowa, a skrzydło jest spójne i niezwykle estetyczne.

wypełnienia jednostronne nakładkowe

Na zewnątrz elegancja, wewnątrz funkcjonalność: Cała powierzchnia zewnętrznej strony przykryta jest płytą dekoracyjną (obłogiem). Wewnątrz rama skrzydła jest widoczna i „otacza” wypełnienie drzwiowe – od wewnątrz, rama skrzydła i wypełnienie pozostają widoczne.

napełnianie partiami

Jak sama nazwa wskazuje wypełnienie jest „wstawiane” w ramę skrzydła, jak pakiet szybowy. Profil skrzydła z obu stron jest widoczny i „otacza” wypełnienie. Technologicznie jednak jest to konstrukcja, w której łatwo można wymieniać wypełnienie. Niezależnie od tego, na jaki wariant Państwo się zdecydują – Gwarantujemy najwyższy stopień estetyki, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej w połączeniu z łatwością pielęgnacji i elegancji.

request a quotation

Please complete your details and a member of our team will contact you as soon as possible to discuss your requirements and provide a free, no-obligation quotation for your glazing.


    contact us

  • 3 Spa Drive, Epsom

    Phone: 07849621941

    E-mail: office@kezas.co.uk